YAZI GÖNDERMEK İÇİN ANA SAYFADA "YAZI GÖNDER" BUTONUNU TIKLAMANANIZ YETERLİDİR...    ANONİM BİLGİLER VE YORUMLAR – Unuttuk Gitti !
/**/ Yazar: ADANA FİKİR PLATFORMU | Tarih: 23/12/2014 | Saat: 23:56

Emine Erdoğan, gençlik yıllarında abisinin artık örtünmesi gerektiğini söyleyince intihar etmeyi düşündüğünü açıklayalı 9 yıl oldu. 
(HALA İNTİHAR ETMEYİ DÜŞÜNMÜYORDUR...)Muhsin Yazıcıoğlu, Abdullah Çatlı yakalandığında emniyeti arayarak "Abdullah'ı bırakmazsanız 150 bomba patlatacağız" diyeli 35 yıl oldu. (BİLDİKLERİNİ SÖYLEYECEĞİNİ SÖYLEYİNCE, HELİKOPTERİ DÜŞTÜ)


Cemal Süreya, Turgut Özal'a "Beraber intihar edelim, ülke kurtulsun!" daveti göndereli 24 yıl oldu. 
(YARATICI ADAMMIŞ CEMAL SÜREYA)


12 Eylül sonrası din dersleri zorunlu olunca Fethullah Gülen, Kenan Evren'e "Tankının paleti olayım paşam, çiğne beni" diyeli 33 yıl oldu.
(AĞLAK  EMEKLİ VAİZ)
3 yıl, 6 yıl, 7 yıl, 9 yıl, 11 yıl, 13 yıl, 14 yıl ve 15 yıl önce albümler çıkaran Kayahan ''Müziği bıraktım!'' diyeli 21 yıl oldu. 
(KAYAHAN MÜZİĞİ BIRAKTI ÇOK ŞÜKÜR)Tansu Çiller, Sivas katliamı sonrası "Olayı bu kadar büyütmek yanlış, bir futbol maçında da bu kadar insan ölebilirdi" diyeli 20 yıl oldu.
(DEMİREL'İN VİTRİNE KOYARAK OY AVCILIĞI YAPTIĞI BU KADIN BAŞBAKAN OLARAK YAPTIĞI GAFLARLA TARİHE GEÇTİ. TAYYİP ERDOĞANIN ELİNDE DOSYALARI OLDUĞU İÇİN YILLARDIR GIKI ÇIKARAMAYIP, TATLI HAYAT SÜRÜYOR)


Süleyman Demirel , Deniz Gezmiş ve arkadaşlarının idam kararı mecliste görüşülürken, Adnan Menderes ve arkadaşlarını kastederek, ''Üçe üç , bizden üç gitti, sizden de üç gidecek!'' diye bağıralı 41 yıl oldu. 
(BELKİ DE SİYASİ HAYATINDAKİ EN ÖNEMLİ YANLIŞ BUDUR ÇOBANIN)Tayyip Erdoğan, milletvekili dokunulmazlığıyla ilgili "Biz bu ayrıcalığı kaldıracağız" diyeli 11 yıl oldu. 
(ERDOĞAN DOKUNULMAZLIĞI KALDIRMADI. KALDIRSAYDI EN BAŞTA KENDİSİ YARGILANACAKTI! AMA SAZAN BAYKALI BİR KEZ DAHA KANDIRMAYI BAŞARMIŞTI ERDOĞAN.)And Dağları'na düşen bir uçaktan sağ kurtulanlar, ölen arkadaşlarını yiyerek hayatta kalmayı başaralı 41 yıl oldu. (BUNU UNUTTUĞUMUZ BELKİ İYİ OLMUŞTUR)


Dönemin Aileden Sorumlu Devlet Bakanı Cemil Çiçek, "Flört, fahişelikten farksız" diyeli 23 yıl oldu. 
(BU ZİHNİYETTEKİ CEMİL ÇİÇEK 2. KEZ TBMM BAŞKANI OLDU. HAYIRLARA VESİLE OLSUN NE DİYEYİM)Savaş Ay, Stüdyo 4 programında artistik hareketlerle şapkadan tavşan çıkarma gösterisi yaparken tavşanı öldüreli 7 yıl oldu. 
(POLİSİN BİR TÜRLÜ ULAŞAMADIĞI SUÇLU İNSANLARI BULUP ONLARLA RÖPORTAJ YAPAN SAVAŞ AY! KAMERAMANIYLA BİRLİKTE GİTTİĞİ TURİSTLERİN KALDIĞI BİR OTELYANGININDA YERDEKİ SİYAH  YANGIN SULARIYLA ÜZERİNİ, DUVARDAKİ İSLERLE DE SURATINI KİRLETEREK O YANGINDA İNSAN KURTARMA ÇALIŞMALARINA KATILMIŞ GÖRÜNTÜSÜ VEREREK NAKLEN YAYIN YAPAN SAHTEKAR GAZETECİ.)Erzurum depreminde, mühendisliğini yaptığı bina yıkılan Süleyman Demirel, ''O bina 35 yıl ayakta durdu diye kimse takdir etmiyor da, niye yıkıldı diye herkes eleştiriyor,'' açıklamasını yapalı 30 yıl oldu. 
(O BİR DEMOGOJİ USTASI)Kurtlar Vadisi karakteri Çakır'ın dizideki ölümünden sonra, Türkiye'nin bir çok yerinde cenaze namazı kılınalı ve gazetelere başsağlığı ilanları verileli 9 yıl oldu.
(GERÇEK HAYATLA TV DİZİSİNİ AYIRAMAYAN BİZE ÖZGÜ CEHALET.BANKA KUYRUĞUNDA PARA YATIRMAK İÇİN BEKLEYEN BİR DİZİDE FETTAN VE ESAS KIZA KÖTÜLÜK YAPAN KADIN ROLÜNÜ OYNAYAN  CEYDA ATEŞ'İ ORTA YAŞLI DİZİ MANYAĞI TEYZENİN  TANIYIP ANINDA TOKATLAYARAK CEZALANDIRMASINI DA BURAYA EKLEYEYİM.OYUNCU: ''NEYE UĞRADIĞIMI ŞAŞIRDIM.İZAH ETMEYE ÇALIŞTIM AMA DİNLEMEDİ BİLE KADIN'' AÇIKLAMASINA ''DEMEK Kİ ÇOK İNANDIRICI OYNAMIŞIM'' CÜMLESİNİ EKLEYEREK TESELİ ETMİŞTİ KENDİSİNİ)İstanbul Büyükşehir Belediyesi, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü için düzenleyeceği şenliğe, tecavüz suçundan hapis yatan Doğuş ve kadın dövmeyi gerekli bulan İbrahim Erkal'ı çağıralı 11 yıl oldu. 
(ŞİMDİ OLSAYDI BU KUTLAMA MECLİSTE HERKESİN İÇİNDE KAMER GENC'E ETMEDİĞİ KÜFÜRÜ BIRAKMAYAN, BAYAN GAZETECİLERE: ''BACAK ARANIZI ÇEKİP YAYINLASAM'' DİYE HAKARET EDEN  AKP TOKAT MİLLETVEKİLİ ZEYDAN ASLANI DA ÇAĞIRIRLARDI KESİN!)Doğan Güreş, Tansu Çiller'i kast ederek, ''O tak diye emrediyor, ben de şak diye yapıyorum,'' dediği için adı ''Tak Şak Paşa'' ya çıkalı 17 yıl oldu.
(LEVENT KIRCANIN KULAKLARI ÇINLASIN. TAKŞAK PAŞAYI 'OLACAK O KADAR'DA ÇOK GÜZEL İŞLEMİŞTİ)Magazin Gazetecileri Derneği ödül töreninde , Ahmet Kaya'yı protesto için çatal , bıçak, atanların en acarlarından Serdar Ortaç sahneye fırlayıp Onuncu Yıl Marşı'nı söyleyeli ve onuncu yıl fatihi olan Serdar Ortaç askere gitmemek için aldığı sahte raporlar yüzünden hapse gireli 14 yıl oldu.
(YAKIN ZAMANDA: ''BİRİLERİ BİZİ YANLIŞ YÖNLENDİRDİĞİ İÇİN  O HAREKETİ YAPTIM. PİŞMANIM!'' DEDİ KIZ ARKADAŞININ PANTOLONUNU GİYEN MÜZİSYEN(!) ORTAÇ)

Sağlık Bakanı Recep Akdağ, toplumsal olaylara müdahelelerde biber gazı kullanılmasına ilişkin bir soru önergesine, ''Biber gazı, biber bitkisinden elde edilen doğal bir maddedir,'' cevabını vereli 5 yıl oldu.
(SANA 'DOKTOR' DİYENİN...)Bülent Arınç, Moskova ziyareti sırasında Lenin için, ''Kendisini ölü görmek çok güzel,'' diyeli 7 yıl oldu. 
(ÖLÜ LENİN'İ DÜNYA TANIYOR, DİRİ BÜLENT ARINCI KİM TANIYOR ACABA? KESİN KISKANMIŞTIR LENİN'İ BİZİM HAFIZ)Çarkıfelek programında yerlerde debelenen Mehmet Ali Erbil ve Aysel Gürel'in coşkusuna kapılarak üzerlerine atlayan İsmail Türüt, Aysel Gürel'in 5 kaburgasını kırıp sanatçıyı hastanelik edeli 11 yıl oldu. 
(AYNI HAYVAN ŞİMDİ SAHNEDE AĞZINDAN LAĞIMLAR AKITARAK TAKSİM GEZİ PARKI YÜRÜYÜŞLERİNE KATILANLARA HAKARET EDİYOR!)Kenan Evren, Erdal Eren'in idamı hakkında sorulan bir soruya, ''Asmayalım da besleyelim mi?'' cevabını vereli 33 yıl oldu... 
(YILLARDIR BİZ BESLİYORUZ NETEKİMİ!)Cübbeli Ahmet Hoca, çocukken kibrit kutusundan cami, çöplerinden de cemaat yapıp onlara namaz kıldırdığını açıklayalı 4 yıl oldu.
(DİNİ KULLANARAK ŞİMDİ DE MERCEDESLERDEN JET SKİLERDEN İNMEYİP, LÜKS VİLLARDA YAŞAYARAK, BİR SÜRÜ İNSANDAN CEMAAT YAPTI KENDİSİNE. ADAM(!) OLACAK ÇOCUK O YAŞTA BELLİ OLMUŞ DEMEK Kİ!)


TRT, bir konseri 2,5 saat boyunca sessiz yayınlamasına gelen tepkiler üzerine ''Düğmeyi kapalı unutmuşuz'' açıklaması yapalı 5 yıl oldu.
("NAMAZDA GÖZÜ OLMAYANIN EZANDA KULAĞI OLMAZMIŞ"... O KONSER KLASİK MÜZİK KONSERİYDİ. BİR TANE  TRT'Cİ O MÜZİKTEN KISA BİR SÜRE BİLE DİNLEMEYE DAYANSAYDI (!) TRT BU HALT KARIŞTIRMAMIŞ OLACAKTI!)[ Yorum Ekle ]    [ Yorumları Oku (1) ]    [ Yazıyı Öner ]    [ ^ Başa Dön ]    [ Yazdır ]
 • What GM's layoffs reveal about the digitalization of the auto industry
  16/12/2018
  ABD'de otomotiv endüstrisinde yaşanan işten çıkarmalar meslek insanlarından beklenen>>

 • HADİ LAN! SANA MI SORUCAM...
  30/09/2017
  Sağlık Bakanı açık oy kullandı Uyarılara sert tepki gösterdi KÜFÜR ETTİ...Anayasa >>

 • BUNU KİM KONUŞTURUYOR?
  17/07/2017
  SUÇ ÖRGÜTÜ LİDERİ OLDUĞU AÇIKÇA BİLİNEN, GAZETE HABERİNDE DAHİ ÖYLE BİLDİRİLEN BUNA KİM,>>

 • CHP'Lİ VEKİL HAKKINDA 'LAİKLİK BİLDİRİSİ' DAĞITTIĞI GEREKÇESİYLE FEZLEKE
  05/07/2017
  CHP Mersin Milletvekili Aytuğ Atıcı hakkında, geçen yıl dağıttığı "Laikliği Kazanacağız">>

 • YALLAH ARABİSTAN'A
  01/07/2017
  http://www.hurriyet.com.tr/yazarlar/ahmet-hakan/ulkedeki-adaletsizligin-nedenini-acikliyor>>

 • AKP Yöneticisinden Kılıçdaroğlu'na Tekbirli Ölüm Tehdidi
  22.06.2017
  İzmir Karabağlar Belediyesi AKP'li meclis üyesi Emrullah Kavuz, bir video yayınlayarak,>>

 • UYUŞTURUCU SATICISI DİYE HEMEN DAMGALADILAR...
  23/06/2017
  Uyuşturucu satıcısı olduğu iddiasıyla gözaltına alınan 'Enayi' dövmeli adam konuştu. >>

 • ADANA EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ, ŞEHRİN SOKAKLARINDAKİ AKSİYONU EKRANLARA TAŞIYOR: ''MOBESE 01'' YAKINDA NETFLİX'DE...
  19/06/2017
  Aksiyon ve macera dolu sokaklarıyla ünlü Adana'da Emniyet Müdürlüğü önemli bir projeye>>

 • DİYANETTEN "Haram yolla elde edilen kazançla yapılan hac geçerli midir" SORUSUNA ŞAŞIRTAN CEVAP
  02 Haziran 2017 Cuma
  Aşağıda ayrıntılarını okuyacağınız haber benim açımdan çok aydınlatıcı oldu. Diyanet>>

Devam >>