YAZI GÖNDERMEK İÇİN ANA SAYFADA "YAZI GÖNDER" BUTONUNU TIKLAMANANIZ YETERLİDİR...    Tülin Kermen Bu Kadın O kadın Değil
Yazar: EFSUN ERKEMEN | Tarih: 09/10/2010 | Saat: 20:43

Yıllardır Sabah Gazetemizin Günaydın ekinden köşesine aşina olduğumuz Tülin Kermen ile tanıştık. Çarşamba günü M1 Merkez’de Marks&Spencer’ın bir etkinliği vardı. Sevgili meslektaşım Pelin’le izlemeye gittik. Güzel bir ortam hazırlanmıştı. Küçük ve şirin bir stand, önünde minik bir platform ve bir puf tabure.

Per u na adlı bayan giyim markasının koleksiyonu hakkında söyleşecektik. İkramlar da kadehlerde sunalan pembe çilekli içecekler ve pebme kalpli dondurmalardan oluşuyordu. Tülin hanım platformda yerini aldı. Adanalı hanımları bir süzdükten sonra o ortama asında çok bol gelen heyecanını gizleyemeden konuşmaya başladı. Daha önce Beegoddes’ın yaratıcısı Ece Şirin ile ilgili yazımı Ece hanım çok içten bulup güzel cevaplar göndermişti ama içimde kalan bir iki minik tesbiti Tülin Kermen ile birleştirmek istedim.

İkisinin de ortak özelliği benim gibi tontişler. İmaj danışmanı falan diye manken gibi görünme kaygısında değiller. Zaten içlerinden biri olarak söylüyorum, kolay olsa biz de manken gibi gezmek isteriz. Bizler şanssız doğmuş tosunlarız, aynı şeylerle donatılmış bir sofrada biz tabaklarımızı temizlerken sıskalar herşeyi yarım bırakıp kalkar. Şimdi şişmanlık üzerine yazacak olursam bu mevzuya yer kalmaz.

İki kadında da kendimde olan başka bir özellik, kimse ima etmeden balık etli oluşlarına değinirler ve bunun şakasını yaparlar. Bu da bizim fettanlar neslinin fastjoke manevrasına güzel bir örnek; biz demek istiyoruz ki “Eğer benimle alay etmeyi düşünüyorsan avcunu yalarsın, o işi de senden önce yaparım” Onlar Ulusal çapta ben yerel çapta insanların gözünün üstünde olduğu tipleriz. Onları öyle içten izliyorum ki yazılarımı okuyunca tabiiki şaşırıyorlar. Normal zamanda bu kadınlar öyle şık öyle imrenilesi giyinirler ki bakmaya doyamazsınız. Ama böyle halk buluşmalarında ve sunumlarda, kendilerini hiç kasmamış izlenimi vermek için oldukça da kasarlar. Dikkat edin hepsi döner dolaşır siyah düz bir elbise giyer.

Ben insanları bir karelik durumlarıyla koymam kafamdaki albüme. Dış görüntüye önem veririm, hem de nasıl? Ben giyime kuşama, kuaföre, spalara bu kadar vakit ve para harcarken onlar da kendine bakacak arkadaş. Gelelim Tülin Kermen’e Sabah Gazetesi Günaydın ekindeki yazılarının dışında lütfen sitesini inceleyin ve kendi kaleminden özgeçmişini okuyun, ben bayıldım, hemen kendi kendime yeni özgeçmiş yazmaya karar verdim. www.tulinkermen.net Köşe yazısında kullandığı fotoğrafı heen değiştirmeli bence, çünkü oradaki kadın soğuk mesafeli ve gerçek Tülin’in içindeki fırlama kızı asla yansıtmıyor. Özetle ben Tülin’i çok sevdim izlemeye devam ederim.[ Yorum Ekle ]    [ Yorumları Oku (0) ]    [ Yazıyı Öner ]    [ ^ Başa Dön ]    [ Yazdır ]
 • What GM's layoffs reveal about the digitalization of the auto industry
  16/12/2018
  ABD'de otomotiv endüstrisinde yaşanan işten çıkarmalar meslek insanlarından beklenen>>

 • HADİ LAN! SANA MI SORUCAM...
  30/09/2017
  Sağlık Bakanı açık oy kullandı Uyarılara sert tepki gösterdi KÜFÜR ETTİ...Anayasa >>

 • BUNU KİM KONUŞTURUYOR?
  17/07/2017
  SUÇ ÖRGÜTÜ LİDERİ OLDUĞU AÇIKÇA BİLİNEN, GAZETE HABERİNDE DAHİ ÖYLE BİLDİRİLEN BUNA KİM,>>

 • CHP'Lİ VEKİL HAKKINDA 'LAİKLİK BİLDİRİSİ' DAĞITTIĞI GEREKÇESİYLE FEZLEKE
  05/07/2017
  CHP Mersin Milletvekili Aytuğ Atıcı hakkında, geçen yıl dağıttığı "Laikliği Kazanacağız">>

 • YALLAH ARABİSTAN'A
  01/07/2017
  http://www.hurriyet.com.tr/yazarlar/ahmet-hakan/ulkedeki-adaletsizligin-nedenini-acikliyor>>

 • AKP Yöneticisinden Kılıçdaroğlu'na Tekbirli Ölüm Tehdidi
  22.06.2017
  İzmir Karabağlar Belediyesi AKP'li meclis üyesi Emrullah Kavuz, bir video yayınlayarak,>>

 • UYUŞTURUCU SATICISI DİYE HEMEN DAMGALADILAR...
  23/06/2017
  Uyuşturucu satıcısı olduğu iddiasıyla gözaltına alınan 'Enayi' dövmeli adam konuştu. >>

 • ADANA EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ, ŞEHRİN SOKAKLARINDAKİ AKSİYONU EKRANLARA TAŞIYOR: ''MOBESE 01'' YAKINDA NETFLİX'DE...
  19/06/2017
  Aksiyon ve macera dolu sokaklarıyla ünlü Adana'da Emniyet Müdürlüğü önemli bir projeye>>

 • DİYANETTEN "Haram yolla elde edilen kazançla yapılan hac geçerli midir" SORUSUNA ŞAŞIRTAN CEVAP
  02 Haziran 2017 Cuma
  Aşağıda ayrıntılarını okuyacağınız haber benim açımdan çok aydınlatıcı oldu. Diyanet>>

Devam >>